Menüü

MINUST

Tere! Minu nimi on Kristjan “Luix” Luiga. Olen disainitööd teinud alates 1996.aastast, mil asusin tööle kodulehtede kujundajana. Aastal 2009 alustasin oma ettevõttega, eesmärgiga pakkuda klientidele võimalikult erinevaid kujundusteenuseid. Võib öelda, et tegemist oli õige sammuga, kuna olen saanud teha töid, mis on endale tõeliselt huvi pakkunud. Ja kirsiks tordil on võidetud isegi mõned disainiauhinnad:)

Vajad kujundust?

Vali teenus, milles sooviksid, et sind aitan.

Illustratsioon

See on ilmselt kõige laiem tegevusvaldkond. Illustreerida võib väikest kleepsu, kui ka näiteks tervet laeva. Kasutan mitmeid erinevaid tehnikaid (vektor, digimaalimine, pliiats).

Logo

Tegid omale ettevõtte, aga sul pole logo? Või vajab vana logo värskendust? Pane ideed teele ja mõtleme koos midagi põnevat välja.

Tattood

Teen nii mustvalgeid kui värvilisi tattoosid, vajadusel aitan kavandiga.

Plaadiümbris

Plaadiümbriste kujundamine on üks väga huvitav töö. Estiteks on juba mitu erinevat formaati (tavaline cd, digipak cd, vinüül jms). Muidugi peab olema ka korralik algmaterjal (logo, bändipildid jms). Aga kui pole, annab kõike organiseerida.

Trükis

Trükiste nish on väga lai. LIhtsamad trükised on kindlasti visiitkaardid, keerulisemad võivad olla juba näiteks erikujulised pakendid. Sinna vahele mahub veel palju põnevat. 

Bännerid

Parim viis oma firmat või toodet veebis reklaamida on teha seda bännerite abil. Oman kompetentsi nii staatiliste kui liikuvate bännerite tegemiseks (gif, html5).

Tähtsamad faktid

Auhinnad ja tuntumad kujundused

2009
– A.Le.Coq õllepurgi kujundamisvõistluse võit

 

2010
– Kuldmuna Saaremaa viina taustamustri eest
– Esimene Playluggage kohvri kujundus

 

2012
– Esimene Teho energiajoogi kujundus


2013
– ADC*E hõbe Playluggage tapeedimustri eest


Tööandjad läbi aegade


1997-2001 Halo Interactive DDB

2001-2007 OK Interactive OÜ

2007-2009 Velvet Creative Alliance

2009-… Luix Grupp OÜ


Kliendid/koostööpartnerid


Apricot, restoran Franzia, Võru Instituut, restoran Tai Boh, kohvik Cafe Opera, Wiera Nordic Candles, Kanepi Vallavalitsus, restoran Pomo, MyFitness, Maanteeamet, AS Tallinn Airport GH, Tartu Coffeeling, Seene Wabrik, restoran Tai Boh, Põlva Maavalitsus, restoran Manna La Roosa, All-en Boutique Enterprise (Taiwan), Finantsinspektsioon, MageFlow, Olvi (Soome), Taevas Ogilvy, Valge Karu, Võrumaa Toidukeskus, Eesti Noorsootöö Keskus, Nixor Eesti AS, Tere AS, Eesti Energia, KülaVilla, Playluggage, A Le Coq, Altia Eesti AS, Kontuur Leo Burnett, Eesti bändid (Metsatöll, Winny Puhh, Horricane), Tartumaa Tervisekeskus, Velvet Creative Alliance, Ragistaja, Puuabi, Aaron Tormi Sepikoda, Brimati, Motard, Nettskog (Norra), jpt